LR600302CR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LR600302CR
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE HLDR CART 600V 30A CHASSIS
Duomenų lapai: LR600302CR.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
LR600302CR specifikacijos
Dalies numeris LR600302CR Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE HLDR CART 600V 30A CHASSIS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 6037 pcs Duomenų lapas LR600302CR.pdf
Įtampa 600V Nutraukimo stilius Box Lug
Serija Class R Kiti vardai LR60030-2CR
Orientacija - Grandinių skaičius 2
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Holder
Saugiklių tipas Cartridge Saugos dydis 0.811" Dia x 5" L (20.60mm x 127mm)
Naudoti su / susijusiais produktais Class R Išsamus aprašymas Fuse Holder 30A 600V 2 Circuit Cartridge Chassis Mount
Dabartinis įvertinimas 30A Kontaktinė medžiaga -