LPWI252010S1R0T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LPWI252010S1R0T
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FIXED IND 1UH SMD
Duomenų lapai: LPWI252010S1R0T.pdf
  • Pranešimas
LPWI252010S1R0T specifikacijos
Dalies numeris LPWI252010S1R0T Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FIXED IND 1UH SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 521938 pcs Duomenų lapas LPWI252010S1R0T.pdf
Įveskite Thin Film Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 1008 (2520 Metric) Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ekranavimas Shielded Serija LPWI
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1008 (2520 Metric)
Kiti vardai F10235TR Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Metal Composite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1MHz
Induktyvumas 1µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 1µH Shielded Thin Film Inductor 3.5A 50 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC rezistorius (DCR) 50 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 3.5A Dabartinis - sodrumas 3.8A