LNRK02.8T
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNRK02.8T
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CRTRDGE 2.8A 250VAC/125VDC
Duomenų lapai: LNRK02.8T.pdf
  • Pranešimas
LNRK02.8T specifikacijos
Dalies numeris LNRK02.8T Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CRTRDGE 2.8A 250VAC/125VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5402 pcs Duomenų lapas LNRK02.8T.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Dydis / Matmenys 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm) Serija POWR-GARD®, POWR-PRO® LLNRK
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard Kiti vardai LLNRK 2 8/10
LLNRK02.8
LLNRK2.8
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 2.8A