LMIN015.VPW
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LMIN015.VPW
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE AUTOMOTIVE 15A 58VDC BLADE
Duomenų lapai: 1.LMIN015.VPW.pdf2.LMIN015.VPW.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
LMIN015.VPW specifikacijos
Dalies numeris LMIN015.VPW Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE AUTOMOTIVE 15A 58VDC BLADE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 19837 pcs Duomenų lapas 1.LMIN015.VPW.pdf2.LMIN015.VPW.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 58V Dydis / Matmenys 0.429" L x 0.150" W x 0.331" H (10.90mm x 3.80mm x 8.40mm)
Serija MINI® Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Blade, Miniature (Low Profile)
Kiti vardai F9364 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Saugiklių tipas Automotive Dabartinis įvertinimas 15A