LLC26A1F25C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LLC26A1F25C
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas LIQUID LEVEL CONTROL
Duomenų lapai: LLC26A1F25C.pdf
RoHs statusas Švinas be išimties / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
LLC26A1F25C specifikacijos
Dalies numeris LLC26A1F25C Gamintojas Hamlin / Littelfuse
Galimas kiekis 1278 pcs Duomenų lapas LLC26A1F25C.pdf
Svoris - Įtampa - tiekimas 230VAC
Įveskite Constant Level Nutraukimo stilius Screw Terminal
Serija LLC2 Jautrumas Fixed, 25kOhm
Išvesties tipas Relay Darbinė temperatūra -20°C ~ 55°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Skysčių tipas - funkcijos -
Atstumas - kontrolė iki jutiklio (maks.) - Išsamus aprašymas Liquid Level Controller Constant Level SPDT (1 Form C) 230VAC Chassis Mount
Kontaktinis įvertinimas @ Įtampa 10A @ 120VAC Kontaktinė forma SPDT (1 Form C)