LJCA050.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LJCA050.X
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE AUTOMOTIVE 50A 32VAC/VDC
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
LJCA050.X specifikacijos
Dalies numeris LJCA050.X Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE AUTOMOTIVE 50A 32VAC/VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 21314 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - DC 32V Įtampos įvertinimas - AC 32V
Dydis / Matmenys 0.571" L x 0.472" W x 0.630" H (14.50mm x 12.00mm x 16.00mm) Serija JCASE®
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Auto Link Kiti vardai LJCA050X
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Automotive
Dabartinis įvertinimas 50A Spalva Red