LJ600303S
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LJ600303S
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL
Duomenų lapai: LJ600303S.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
LJ600303S specifikacijos
Dalies numeris LJ600303S Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4377 pcs Duomenų lapas LJ600303S.pdf
Įtampa 600V Nutraukimo stilius Screw Terminal
Serija LJ Kiti vardai LJ60030-3S
Orientacija - Grandinių skaičius 3
Montavimo tipas DIN Rail Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Block
Saugiklių tipas Cartridge Saugos dydis 0.811" Dia x 2.252" L (20.60mm x 57.20mm)
Naudoti su / susijusiais produktais Class J Išsamus aprašymas Fuse Block 30A 600V 3 Circuit Cartridge DIN Rail
Dabartinis įvertinimas 30A Kontaktinė medžiaga -