LH606001C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LH606001C
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BLOK CART 600V 600A CHASSIS
Duomenų lapai: LH606001C.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
LH606001C specifikacijos
Dalies numeris LH606001C Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BLOK CART 600V 600A CHASSIS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4317 pcs Duomenų lapas LH606001C.pdf
Įtampa 600V Nutraukimo stilius Box Lug
Serija LH Kiti vardai LH60600-1C
Orientacija - Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Block
Saugiklių tipas Cartridge Saugos dydis 3.437" Dia x 13.374" L (87.3mm x 339.7mm)
Naudoti su / susijusiais produktais NLS, RLS Išsamus aprašymas Fuse Block 600A 600V 1 Circuit Cartridge Chassis Mount
Dabartinis įvertinimas 600A Kontaktinė medžiaga -
Susisiekite su Finish -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LH602003C
LH602003C
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE BLOK CART 600V 200A CHASSIS
Sandelyje: 3971 pcs
parsisiųsti: LH602003C.pdf
RFQ
LH677C
LH677C
Gamintojai: Arcolectric (Bulgin)
apibūdinimas: LAMP HOLDER 12V CLEAR
Sandelyje: 19259 pcs
parsisiųsti:
RFQ
LH677A
LH677A
apibūdinimas: LAMP HOLDER 12V AMBER
parsisiųsti:
apibūdinimas: FUSE BLOK CART 600V 100A CHASSIS
parsisiųsti: LH601003C.pdf
LH604003CR
LH604003CR
apibūdinimas: FUSE BLOK CART 600V 400A CHASSIS
parsisiųsti: LH604003CR.pdf
LH677G
LH677G
apibūdinimas: LAMP HOLDER 12V GREEN