LH600301P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LH600301P
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS
Duomenų lapai: LH600301P.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
LH600301P specifikacijos
Dalies numeris LH600301P Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4195 pcs Duomenų lapas LH600301P.pdf
Įtampa 600V Nutraukimo stilius Screw Terminal, Pressure Plate
Serija LH Kiti vardai LH60030-1P
Orientacija - Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Block
Saugiklių tipas Cartridge Saugos dydis 0.811" Dia x 5" L (20.60mm x 127mm)
Naudoti su / susijusiais produktais NLS, RLS Išsamus aprašymas Fuse Block 30A 600V 1 Circuit Cartridge Chassis Mount
Dabartinis įvertinimas 30A Kontaktinė medžiaga -