LH256001C
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LH256001C
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BLOK CART 250V 600A CHASSIS
Duomenų lapai: LH256001C.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
LH256001C specifikacijos
Dalies numeris LH256001C Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BLOK CART 250V 600A CHASSIS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4625 pcs Duomenų lapas LH256001C.pdf
Įtampa 250V Nutraukimo stilius Box Lug
Serija LH Kiti vardai LH25600-1C
Orientacija - Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Block
Saugiklių tipas Cartridge Saugos dydis 2.874" Dia x 10.374" L (73mm x 263.5mm)
Naudoti su / susijusiais produktais NLN, RLN Išsamus aprašymas Fuse Block 600A 250V 1 Circuit Cartridge Chassis Mount
Dabartinis įvertinimas 600A Kontaktinė medžiaga -