LH251001C
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LH251001C
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BLOK CART 250V 100A CHASSIS
Duomenų lapai: LH251001C.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
LH251001C specifikacijos
Dalies numeris LH251001C Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BLOK CART 250V 100A CHASSIS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5780 pcs Duomenų lapas LH251001C.pdf
Įtampa 250V Nutraukimo stilius Box Lug
Serija LH Kiti vardai LH25100-1C
Orientacija - Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Block
Saugiklių tipas Cartridge Saugos dydis 1.311" Dia x 5.874" L (33.3mm x 149.2mm)
Naudoti su / susijusiais produktais NLN, RLN Išsamus aprašymas Fuse Block 100A 250V 1 Circuit Cartridge Chassis Mount
Dabartinis įvertinimas 100A Kontaktinė medžiaga -