LH250302S
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LH250302S
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS
Duomenų lapai: LH250302S.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
LH250302S specifikacijos
Dalies numeris LH250302S Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4623 pcs Duomenų lapas LH250302S.pdf
Įtampa 250V Nutraukimo stilius Screw Terminal
Serija LH Kiti vardai LH25030-2S
Orientacija - Grandinių skaičius 2
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Block
Saugiklių tipas Cartridge Saugos dydis 0.563" Dia x 2" L (14.3mm x 50.8mm)
Naudoti su / susijusiais produktais NLN, RLN Išsamus aprašymas Fuse Block 30A 250V 2 Circuit Cartridge Chassis Mount
Dabartinis įvertinimas 30A Kontaktinė medžiaga -