LFT300601C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
LFT300601C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LFT300601C
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BLOK CART 300V 60A DIN RAIL
Duomenų lapai: LFT300601C.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LFT300601C specifikacijos
Dalies numeris LFT300601C Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BLOK CART 300V 60A DIN RAIL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9188 pcs Duomenų lapas LFT300601C.pdf
Įtampa 300V Nutraukimo stilius Box Lug
Serija LFT Kiti vardai F10902
LFT300601C-ND
Orientacija - Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas DIN Rail Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas Block Saugiklių tipas Cartridge
Saugos dydis 0.563" Dia x 0.874" L (14.3mm x 22.2mm) Naudoti su / susijusiais produktais Class T
Išsamus aprašymas Fuse Block 60A 300V 1 Circuit Cartridge DIN Rail Dabartinis įvertinimas 60A