LFJ600303PID
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LFJ600303PID
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL
Duomenų lapai: LFJ600303PID.pdf
  • Pranešimas
LFJ600303PID specifikacijos
Dalies numeris LFJ600303PID Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1950 pcs Duomenų lapas LFJ600303PID.pdf
Įtampa 600V Nutraukimo stilius Screw Terminal, Pressure Plate
Serija LF Kiti vardai LFJ60030-3PID
Saugos dydis 0.811" Dia x 2.252" L (20.60mm x 57.20mm) Naudoti su / susijusiais produktais Class J
Išsamus aprašymas Fuse Block 30A 600V 3 Circuit Cartridge DIN Rail Dabartinis įvertinimas 30A
Kontaktinė medžiaga - Susisiekite su Finish -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LFJ600302PID
LFJ600302PID
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL
Sandelyje: 3107 pcs
parsisiųsti: LFJ600302PID.pdf
RFQ
LFJ600303P
LFJ600303P