LFG600152PQDINR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
LFG600152PQDINR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LFG600152PQDINR
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BLOK CART 600V 15A DIN RAIL
Duomenų lapai: LFG600152PQDINR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
LFG600152PQDINR specifikacijos
Dalies numeris LFG600152PQDINR Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BLOK CART 600V 15A DIN RAIL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1958 pcs Duomenų lapas LFG600152PQDINR.pdf
Įtampa 600V Nutraukimo stilius Screw Terminal, Pressure Plate
Serija LF Kiti vardai LFG60015-2PQDINR
Orientacija - Grandinių skaičius 2
Montavimo tipas DIN Rail Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas Block Saugiklių tipas Cartridge
Saugos dydis 0.406" Dia x 1.311" L (10.3mm x 33.3mm) Naudoti su / susijusiais produktais Class G
Išsamus aprašymas Fuse Block 15A 600V 2 Circuit Cartridge DIN Rail Dabartinis įvertinimas 15A