LCFE080602G900TG
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LCFE080602G900TG
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas CMC 2LN 100MA 90 OHM SMD
Duomenų lapai: LCFE080602G900TG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LCFE080602G900TG specifikacijos
Dalies numeris LCFE080602G900TG Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas CMC 2LN 100MA 90 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 74733 pcs Duomenų lapas LCFE080602G900TG.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 5V Įtampos įvertinimas - AC -
Dydis / Matmenys 0.034" L x 0.026" W (0.87mm x 0.67mm) Serija LCFE
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0302 (0806 Metric), 6 Lead Kiti vardai F10192CT
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Linijų skaičius 2
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža @ dažnumas 90 Ohms @ 100MHz Aukštis (maks.) 0.022" (0.55mm)
Filtro tipas Signal Line funkcijos ESD
Išsamus aprašymas 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 90 Ohms @ 100MHz 100mA DCR 8 Ohm DC rezistorius (DCR) (maks.) 8 Ohm
Dabartinis įvertinimas (maks.) 100mA Patvirtinimai -