LCF201204C101TG
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LCF201204C101TG
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas CMC 4LN 130MA 100 OHM SMD
Duomenų lapai: LCF201204C101TG.pdf
  • Pranešimas
LCF201204C101TG specifikacijos
Dalies numeris LCF201204C101TG Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas CMC 4LN 130MA 100 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 211043 pcs Duomenų lapas LCF201204C101TG.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Įtampos įvertinimas - AC -
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm) Serija LCF
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric), 8 Lead Kiti vardai F10180TR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Linijų skaičius 4
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža @ dažnumas 100 Ohms @ 100MHz Aukštis (maks.) 0.033" (0.85mm)
Filtro tipas Signal Line funkcijos -
Išsamus aprašymas 4 Line Common Mode Choke Surface Mount 100 Ohms @ 100MHz 130mA DCR 4 Ohm DC rezistorius (DCR) (maks.) 4 Ohm
Dabartinis įvertinimas (maks.) 130mA Patvirtinimai -