LCF080602A750TG
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LCF080602A750TG
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas CMC 2LN 100MA 75 OHM SMD
Duomenų lapai: LCF080602A750TG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LCF080602A750TG specifikacijos
Dalies numeris LCF080602A750TG Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas CMC 2LN 100MA 75 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 905028 pcs Duomenų lapas LCF080602A750TG.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Įtampos įvertinimas - AC -
Dydis / Matmenys 0.034" L x 0.026" W (0.87mm x 0.67mm) Serija LCF
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0302 (0806 Metric), 4 Lead Kiti vardai F10160CT
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Linijų skaičius 2
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža @ dažnumas 75 Ohms @ 100MHz Aukštis (maks.) 0.022" (0.55mm)
Filtro tipas Signal Line funkcijos -
Išsamus aprašymas 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 75 Ohms @ 100MHz 100mA DCR 5 Ohm DC rezistorius (DCR) (maks.) 5 Ohm
Dabartinis įvertinimas (maks.) 100mA Patvirtinimai -