LC03-3.3BTG
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LC03-3.3BTG
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 3.3V 17V 8SOIC
Duomenų lapai: LC03-3.3BTG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LC03-3.3BTG specifikacijos
Dalies numeris LC03-3.3BTG Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 3.3V 17V 8SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 91578 pcs Duomenų lapas LC03-3.3BTG.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 3.3V (Max) Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 17V
Įtampa - suskirstymas (min) 3.3V Vienkryptiniai kanalai 2
Įveskite Steering (Rail to Rail) Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC
Serija LC03-3.3, SPA® Maitinimo linijos apsauga Yes
Maitinimas - piko impulsas 3300W (3.3kW) Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Kiti vardai F4205CT
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 150A (8/20µs)
Talpa @ dažnumas 9pF @ 1MHz Programos Ethernet
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LC02FBS-PVC
LC02FBS-PVC
Gamintojai: Cynergy3
apibūdinimas: M12-M12 4P STR PVC CBL SHTH 2M
Sandelyje: 5429 pcs
parsisiųsti: LC02FBS-PVC.pdf
RFQ
LC020A
LC020A
Gamintojai: GE Critical Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 20W