LA70QS704
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LA70QS704
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 70A 700VAC/VDC
Duomenų lapai: LA70QS704.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 621 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 621 pcs
  • Pranešimas
LA70QS704 specifikacijos
Dalies numeris LA70QS704 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 70A 700VAC/VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 621 pcs Duomenų lapas LA70QS704.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 700V Įtampos įvertinimas - AC 700V
Dydis / Matmenys 1.000" Dia x 2.874" L (25.40mm x 73.00mm) Serija POWR-GARD® LA70QS
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Kiti vardai LA70QS70-4
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Bolt Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 70A