LA70Q1754
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LA70Q1754
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CRTRDGE 175A 700VAC/650VDC
Duomenų lapai: LA70Q1754.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 409 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 409 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
LA70Q1754 specifikacijos
Dalies numeris LA70Q1754 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CRTRDGE 175A 700VAC/650VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 409 pcs Duomenų lapas LA70Q1754.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 650V Įtampos įvertinimas - AC 700V
Dydis / Matmenys 1.500" Dia x 2.843" L (38.10mm x 72.20mm) Serija LA70Q
Atsakymo laikas - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Kiti vardai LA70Q175-4
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Bolt Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 175A