LA30QS5504
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LA30QS5504
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 550A 300VAC/VDC
Duomenų lapai: LA30QS5504.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 660 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 660 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
LA30QS5504 specifikacijos
Dalies numeris LA30QS5504 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 550A 300VAC/VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 660 pcs Duomenų lapas LA30QS5504.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 300V Įtampos įvertinimas - AC 300V
Dydis / Matmenys 1.500" Dia x 1.579" L (38.10mm x 40.10mm) Serija POWR-GARD® LA30QS
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Kiti vardai LA30QS550-4
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Bolt Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 550A