LA15QS52
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LA15QS52
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 5A 150VAC/VDC 5AG
Duomenų lapai: LA15QS52.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
LA15QS52 specifikacijos
Dalies numeris LA15QS52 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 5A 150VAC/VDC 5AG "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 3192 pcs Duomenų lapas LA15QS52.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 150V Įtampos įvertinimas - AC 150V
Dydis / Matmenys 0.409" Dia x 1.500" L (10.40mm x 38.10mm) Serija POWR-GARD® LA15QS
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 5AG, 10mm x 38.1mm Kiti vardai LA15QS5-2
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 5A