L70S100.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: L70S100.V
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CRTRDGE 100A 700VAC/650VDC
Duomenų lapai: L70S100.V.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
L70S100.V specifikacijos
Dalies numeris L70S100.V Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CRTRDGE 100A 700VAC/650VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1294 pcs Duomenų lapas L70S100.V.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 650V Įtampos įvertinimas - AC 700V
Dydis / Matmenys 1.220" Dia x 2.874" L (31.00mm x 73.00mm) Serija POWR-GARD® L70S
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Kiti vardai L70S 100
L70S100
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Bolt Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 100A