L70S020.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: L70S020.T
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 20A 700VAC/650VDC
Duomenų lapai: L70S020.T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
L70S020.T specifikacijos
Dalies numeris L70S020.T Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 20A 700VAC/650VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3812 pcs Duomenų lapas L70S020.T.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 650V Įtampos įvertinimas - AC 700V
Dydis / Matmenys 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm) Serija POWR-GARD® L70S
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard Kiti vardai L70S 20
L70S020
L70S20
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 20A