L70QS040.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: L70QS040.V
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUS 700V SEMICONDUCTOR 40A
Duomenų lapai: L70QS040.V.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
L70QS040.V specifikacijos
Dalies numeris L70QS040.V Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUS 700V SEMICONDUCTOR 40A "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 1879 pcs Duomenų lapas L70QS040.V.pdf
Serija * Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
L70QS100.V
L70QS100.V
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUS 700V SEMICONDUCTOR 100A