L6008L659
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: L6008L659
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TRIAC SENS GATE 600V 8A TO220
Duomenų lapai: 1.L6008L659.pdf2.L6008L659.pdf3.L6008L659.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
L6008L659 specifikacijos
Dalies numeris L6008L659 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TRIAC SENS GATE 600V 8A TO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 70786 pcs Duomenų lapas 1.L6008L659.pdf2.L6008L659.pdf3.L6008L659.pdf
Įtampa - išjungta būsena 600V Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 1.3V
Triacio tipas Logic - Sensitive Gate Tiekėjo prietaisų paketas TO-220 Isolated Tab
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė TO-220-3 Isolated Tab, Formed Leads Darbinė temperatūra -40°C ~ 110°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 8A Through Hole TO-220 Isolated Tab
Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 8A Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 65A, 85A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 10mA Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 10mA