L60030C1PQ
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
L60030C1PQ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: L60030C1PQ
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS
Duomenų lapai: 1.L60030C1PQ.pdf2.L60030C1PQ.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
L60030C1PQ specifikacijos
Dalies numeris L60030C1PQ Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7745 pcs Duomenų lapas 1.L60030C1PQ.pdf2.L60030C1PQ.pdf
Įtampa 600V Nutraukimo stilius Screw Terminal, Pressure Plate, Quick Connect
Serija L600 Kiti vardai L60030C-1PQ
Orientacija - Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas Block Saugiklių tipas Cartridge
Saugos dydis 13/32" Dia x 1-1/2" L (10.3mm x 38.1mm) Naudoti su / susijusiais produktais Class CC
Išsamus aprašymas Fuse Block 30A 600V 1 Circuit Cartridge Chassis Mount Dabartinis įvertinimas 30A
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekite su Finish Tin
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
L60030C1SQDINR
L60030C1SQDINR
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL
Sandelyje: 8166 pcs
parsisiųsti: L60030C1SQDINR.pdf
RFQ
L60030C1CDINR
L60030C1CDINR
Sandelyje: 4474 pcs
parsisiųsti: L60030C1CDINR.pdf
RFQ
L60030C1PQDINR
L60030C1PQDINR