L50S800.X
Produkto peržiūra
Dalies numeris: L50S800.X
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CRTRDGE 800A 500VAC/450VDC
Duomenų lapai: L50S800.X.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 409 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 409 pcs
  • Pranešimas
L50S800.X specifikacijos
Dalies numeris L50S800.X Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CRTRDGE 800A 500VAC/450VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 409 pcs Duomenų lapas L50S800.X.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 450V Įtampos įvertinimas - AC 500V
Dydis / Matmenys 2.500" Dia x 2.220" L (63.50mm x 56.40mm) Serija POWR-GARD® L50S
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Kiti vardai L50S 800
L50S800
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Bolt Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 800A