L50S125.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: L50S125.V
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CRTRDGE 125A 500VAC/450VDC
Duomenų lapai: L50S125.V.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
L50S125.V specifikacijos
Dalies numeris L50S125.V Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CRTRDGE 125A 500VAC/450VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1385 pcs Duomenų lapas L50S125.V.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 450V Įtampos įvertinimas - AC 500V
Dydis / Matmenys 1.220" Dia x 2.126" L (31.00mm x 54.00mm) Serija POWR-GARD® L50S
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Kiti vardai L50S 125
L50S125
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Bolt Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 125A