L4004D5RP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: L4004D5RP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TRIAC SENS GATE 400V 4A TO252
Duomenų lapai: 1.L4004D5RP.pdf2.L4004D5RP.pdf3.L4004D5RP.pdf4.L4004D5RP.pdf
  • Pranešimas
L4004D5RP specifikacijos
Dalies numeris L4004D5RP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TRIAC SENS GATE 400V 4A TO252 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 114120 pcs Duomenų lapas 1.L4004D5RP.pdf2.L4004D5RP.pdf3.L4004D5RP.pdf4.L4004D5RP.pdf
Įtampa - išjungta būsena 400V Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 1.3V
Triacio tipas Logic - Sensitive Gate Tiekėjo prietaisų paketas TO-252, (D-Pak)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Kiti vardai L4004D5 RP
L4004D5TR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 110°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas TRIAC Logic - Sensitive Gate 400V 4A Surface Mount TO-252, (D-Pak)
Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 4A Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 33A, 40A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 10mA Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 5mA