L15S100.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
L15S100.T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: L15S100.T
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CRTRDGE 100A 150VAC/100VDC
Duomenų lapai: L15S100.T.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
L15S100.T specifikacijos
Dalies numeris L15S100.T Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CRTRDGE 100A 150VAC/100VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2182 pcs Duomenų lapas L15S100.T.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 100V Įtampos įvertinimas - AC 150V
Dydis / Matmenys 1.000" Dia x 1.157" L (25.40mm x 29.40mm) Serija POWR-GARD® L15S
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Kiti vardai L15S 100
L15S100
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Bolt Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 100A