L15S050.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
L15S050.T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: L15S050.T
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 50A 150VAC/VDC
Duomenų lapai: L15S050.T.pdf
  • Pranešimas
L15S050.T specifikacijos
Dalies numeris L15S050.T Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 50A 150VAC/VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3412 pcs Duomenų lapas L15S050.T.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 150V Įtampos įvertinimas - AC 150V
Dydis / Matmenys 0.811" Dia x 2.000" L (20.60mm x 50.80mm) Serija POWR-GARD® L15S
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard Kiti vardai L15S 50A
L15S050
L15S50
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 50A