L15S002.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
L15S002.T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: L15S002.T
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 2A 150VAC/VDC 5AG
Duomenų lapai: L15S002.T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
L15S002.T specifikacijos
Dalies numeris L15S002.T Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 2A 150VAC/VDC 5AG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6029 pcs Duomenų lapas L15S002.T.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 150V Įtampos įvertinimas - AC 150V
Dydis / Matmenys 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) Serija POWR-GARD® L15S
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 5AG, 10mm x 38.1mm Kiti vardai L15S 2A
L15S002
L15S2
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 2A