KLNR175.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KLNR175.X
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CRTRDGE 175A 250VAC/125VDC
Duomenų lapai: KLNR175.X.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 539 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 539 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
KLNR175.X specifikacijos
Dalies numeris KLNR175.X Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CRTRDGE 175A 250VAC/125VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 539 pcs Duomenų lapas KLNR175.X.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Dydis / Matmenys 1.594" Dia x 7.126" L (40.50mm x 181.00mm) Serija POWR-GARD® KLNR
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Cylindrical, Blade Terminals Kiti vardai KLNR 175
KLNR175
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 175A