KLKD030.HXR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
KLKD030.HXR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KLKD030.HXR
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 30A 600VAC/VDC
Duomenų lapai: KLKD030.HXR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
KLKD030.HXR specifikacijos
Dalies numeris KLKD030.HXR Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 30A 600VAC/VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5794 pcs Duomenų lapas KLKD030.HXR.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 600V Įtampos įvertinimas - AC 600V
Dydis / Matmenys 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Serija POWR-GARD® KLKD
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard Kiti vardai KLKD 30A-R
KLKD030.HXRLF
KLKD030.HXRLF-ND
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 1409
Saugiklių tipas Cartridge funkcijos -
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.002776 Ohms Dabartinis įvertinimas 30A