K2400SHURP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
K2400SHURP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: K2400SHURP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas SIDAC 240V DO214 2L
Duomenų lapai: K2400SHURP.pdf
  • Pranešimas
K2400SHURP specifikacijos
Dalies numeris K2400SHURP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas SIDAC 240V DO214 2L "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 107531 pcs Duomenų lapas K2400SHURP.pdf
Įtampa - "On State" 1.5V Įtampa - išjungta būsena 210V
Įtampa - pertrauka 250V Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB
Kiti vardai K2400SHURPLF
K2400SHURPLF-ND
Elementų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Dabartinis - laikykite (Ih) 60mA Talpa -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
K2400S
K2400S
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: SIDAC 220-250V 1A DO214