K2200SHURP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
K2200SHURP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: K2200SHURP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas SIDAC 220V DO214 2L
Duomenų lapai: K2200SHURP.pdf
  • Pranešimas
K2200SHURP specifikacijos
Dalies numeris K2200SHURP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas SIDAC 220V DO214 2L "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 98582 pcs Duomenų lapas K2200SHURP.pdf
Įtampa - "On State" 1.5V Įtampa - išjungta būsena 190V
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB Kiti vardai K2200SHURPLF
K2200SHURPLF-ND
Elementų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - laikykite (Ih) 60mA
Talpa -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
K2201GLRP
K2201GLRP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: SIDAC MP 200-230V H.V. DO15 TR
Sandelyje: 78857 pcs
parsisiųsti: K2201GLRP.pdf
RFQ
K2200GHURP
K2200GHURP
apibūdinimas: SIDAC 205-230V 1A DO15
Sandelyje: 107106 pcs
parsisiųsti: K2200GHURP.pdf
RFQ
K2202G
K2202G
parsisiųsti: K2202G.pdf
K2200SRP
K2200SRP
apibūdinimas: SIDAC 205-230V 1A DO214
parsisiųsti: K2200SRP.pdf
K2200S
K2200S
parsisiųsti: K2200S.pdf
K2200GRP
K2200GRP
parsisiųsti: K2200GRP.pdf
K2200S1URP
K2200S1URP
apibūdinimas: SIDAC UNI 210-230V 1A DO214AC
parsisiųsti: K2200S1URP.pdf
apibūdinimas: SIDAC 200-230V 1A DO15