K1400E70
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
K1400E70 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: K1400E70
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas SIDAC 130-146V 1A TO92
Duomenų lapai: 1.K1400E70.pdf2.K1400E70.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
K1400E70 specifikacijos
Dalies numeris K1400E70 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas SIDAC 130-146V 1A TO92 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 201073 pcs Duomenų lapas 1.K1400E70.pdf2.K1400E70.pdf
Įtampa - pertrauka 130 ~ 146V Tiekėjo prietaisų paketas TO-92
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC) Kiti vardai F7152
K1400E70-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Išsamus aprašymas Diac/Sidac Thyristor 130 ~ 146V 1A TO-92 Dabartinis - didžiausias išėjimas 1A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 150mA Dabartinis - Breakover 10µA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
K14-271.122120
K14-271.122120
Gamintojai: EAO
apibūdinimas: PUSHBUTTON-SET RAISED LENS ALU B
Sandelyje: 3055 pcs
parsisiųsti: K14-271.122120.pdf
RFQ
K1400E70RP2
K1400E70RP2
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: SIDAC 140V TO92
Sandelyje: 144460 pcs
parsisiųsti: K1400E70RP2.pdf
RFQ
Gamintojai: EAO
apibūdinimas: SELECTOR SWITCH 2-POS. FLAT MAIN
parsisiųsti: K14-507.22200.pdf
K1400S
K1400S
apibūdinimas: SIDAC 130-146V 1A DO214