JLLS020.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
JLLS020.T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JLLS020.T
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 20A 600VAC/300VDC
Duomenų lapai: JLLS020.T.pdf
  • Pranešimas
JLLS020.T specifikacijos
Dalies numeris JLLS020.T Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 20A 600VAC/300VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4690 pcs Duomenų lapas JLLS020.T.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 300V Įtampos įvertinimas - AC 600V
Dydis / Matmenys 0.563" Dia x 1.500" L (14.30mm x 38.10mm) Serija POWR-GARD® JLLS
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard Kiti vardai JLLS 20A
JLLS020
JLLS20
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 20A