JLLN150.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
JLLN150.X Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JLLN150.X
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CRTRDGE 150A 300VAC/125VDC
Duomenų lapai: JLLN150.X.pdf
  • Pranešimas
JLLN150.X specifikacijos
Dalies numeris JLLN150.X Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CRTRDGE 150A 300VAC/125VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2083 pcs Duomenų lapas JLLN150.X.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 300V
Dydis / Matmenys 1.063" Dia x 0.843" L (27.00mm x 21.40mm) Serija POWR-GARD® JLLN
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Kiti vardai JLLN 150A
JLLN150
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Bolt Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 150A