JLLN100.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
JLLN100.V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JLLN100.V
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CRTRDGE 100A 300VAC/125VDC
Duomenų lapai: JLLN100.V.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
JLLN100.V specifikacijos
Dalies numeris JLLN100.V Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CRTRDGE 100A 300VAC/125VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4294 pcs Duomenų lapas JLLN100.V.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 300V
Dydis / Matmenys 0.811" Dia x 0.843" L (20.60mm x 21.40mm) Serija POWR-GARD® JLLN
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Kiti vardai JLLN 100A
JLLN100
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Bolt Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 100A