JLLN060.TXV
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
JLLN060.TXV Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JLLN060.TXV
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUS 160VDC F/A TELECOM 60A VERT-
Duomenų lapai: JLLN060.TXV.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
JLLN060.TXV specifikacijos
Dalies numeris JLLN060.TXV Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUS 160VDC F/A TELECOM 60A VERT- "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3276 pcs Duomenų lapas JLLN060.TXV.pdf
Serija * Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
JLLN070.VXP
JLLN070.VXP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUS 300V F/A CLASS T 70A PLTD
Sandelyje: 3767 pcs
parsisiųsti: JLLN070.VXP.pdf
RFQ
JLLN060.TXP
JLLN060.TXP
apibūdinimas: FUS 300V F/A CLASS T 60A PLTD
Sandelyje: 3893 pcs
parsisiųsti: JLLN060.TXP.pdf
RFQ
JLLN060.T
JLLN060.T
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 60A 300VAC/160VDC