HVR250P120CRAF
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HVR250P120CRAF
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas PTC RESET FUSE 60V 120MA RADIAL
Duomenų lapai: HVR250P120CRAF.pdf
  • Pranešimas
HVR250P120CRAF specifikacijos
Dalies numeris HVR250P120CRAF Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas PTC RESET FUSE 60V 120MA RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5957 pcs Duomenų lapas HVR250P120CRAF.pdf
Įtampa - maks 60V (250V Int) Įveskite Polymeric
Laikas kelionei 900ms Storis (maks.) -
Dydis / Matmenys 0.268" Dia x 0.201" T (6.80mm x 5.10mm) Serija POLY-FUSE®, HVR250
Pasipriešinimas - posvyrio kelionė (R1) (maks.) 16 Ohms Atsparumas - pradinis (Ri) (min) 7 Ohms
Reitingai - Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Spacing" 0.217" (5.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm) Išsamus aprašymas Polymeric PTC Resettable Fuse 60V (250V Int) 120mA Ih Through Hole Radial, Disc
Dabartinis - kelionė (ji) 240mA Dabartinis - maks 3A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 120mA Patvirtinimai cURus, TUV