GTCR38-261M-R10-FS2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
GTCR38-261M-R10-FS2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GTCR38-261M-R10-FS2
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas GDT 260V 20% 10KA T/H FAIL SHORT
Duomenų lapai: GTCR38-261M-R10-FS2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
GTCR38-261M-R10-FS2 specifikacijos
Dalies numeris GTCR38-261M-R10-FS2 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas GDT 260V 20% 10KA T/H FAIL SHORT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 82065 pcs Duomenų lapas GTCR38-261M-R10-FS2.pdf
Įtampa - DC Spark Over (Nom) 260V Tolerancija ±20%
Serija GTC Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė Radial Cylinder, 3 Lead Kiti vardai RF4088-000
Lenkų skaičius 3 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Impulso išeigos srovė (8 / 20μs) 10000A (10kA)
Neveikia trumpa Yes Išsamus aprašymas Gas Discharge Tube 260V 10000A (10kA) ±20% 3 Pole Through Hole