GTCR37-231M-R10-FS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
GTCR37-231M-R10-FS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GTCR37-231M-R10-FS
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas GDT 230V 20% 10KA T/H FAIL SHORT
Duomenų lapai: 1.GTCR37-231M-R10-FS.pdf2.GTCR37-231M-R10-FS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
GTCR37-231M-R10-FS specifikacijos
Dalies numeris GTCR37-231M-R10-FS Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas GDT 230V 20% 10KA T/H FAIL SHORT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 91169 pcs Duomenų lapas 1.GTCR37-231M-R10-FS.pdf2.GTCR37-231M-R10-FS.pdf
Įtampa - DC Spark Over (Nom) 230V Tolerancija ±20%
Serija GT Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė Radial Cylinder, 3 Lead Kiti vardai RF2298-000
Lenkų skaičius 3 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Impulso išeigos srovė (8 / 20μs) 10000A (10kA)
Neveikia trumpa Yes Išsamus aprašymas Gas Discharge Tube 230V 10000A (10kA) ±20% 3 Pole Through Hole
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
GTCR37-231M-R10
GTCR37-231M-R10
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: GDT 230V 20% 10KA THROUGH HOLE