GTCR36-231M-R10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
GTCR36-231M-R10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GTCR36-231M-R10
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas GDT 230V 20% 10KA THROUGH HOLE
Duomenų lapai: 1.GTCR36-231M-R10.pdf2.GTCR36-231M-R10.pdf3.GTCR36-231M-R10.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
GTCR36-231M-R10 specifikacijos
Dalies numeris GTCR36-231M-R10 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas GDT 230V 20% 10KA THROUGH HOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - DC Spark Over (Nom) 230V Tolerancija ±20%
Serija GT Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė Radial Cylinder, 3 Lead Kiti vardai RF0692-000
Lenkų skaičius 3 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Impulso išeigos srovė (8 / 20μs) 10000A (10kA)
Neveikia trumpa No Išsamus aprašymas Gas Discharge Tube 230V 10000A (10kA) ±20% 3 Pole Through Hole