GTCN38-231M-R10-FT
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
GTCN38-231M-R10-FT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GTCN38-231M-R10-FT
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas GDT-PSW
Duomenų lapai: 1.GTCN38-231M-R10-FT.pdf2.GTCN38-231M-R10-FT.pdf
  • Pranešimas
GTCN38-231M-R10-FT specifikacijos
Dalies numeris GTCN38-231M-R10-FT Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas GDT-PSW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 76246 pcs Duomenų lapas 1.GTCN38-231M-R10-FT.pdf2.GTCN38-231M-R10-FT.pdf
Serija * Kiti vardai RF4456-000
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks Išsamus aprašymas Gas Discharge Tube Pole
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
GTCN38-231M-R10-FS2
GTCN38-231M-R10-FS2
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: GDT 230V 20% 10KA FAIL SHORT
Sandelyje: 74883 pcs
parsisiųsti: GTCN38-231M-R10-FS2.pdf
RFQ
GTCN38-251M-Q10
GTCN38-251M-Q10
apibūdinimas: GDT 250V 20% 10KA
Sandelyje: 4712 pcs
parsisiųsti: GTCN38-251M-Q10.pdf
RFQ
GTCN38-231M-R10
GTCN38-231M-R10
apibūdinimas: GDT 230V 20% 10KA