GTCA28-231M-R20
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
GTCA28-231M-R20 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GTCA28-231M-R20
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas GDT 230V 20% 20KA THROUGH HOLE
Duomenų lapai: 1.GTCA28-231M-R20.pdf2.GTCA28-231M-R20.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
GTCA28-231M-R20 specifikacijos
Dalies numeris GTCA28-231M-R20 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas GDT 230V 20% 20KA THROUGH HOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 87779 pcs Duomenų lapas 1.GTCA28-231M-R20.pdf2.GTCA28-231M-R20.pdf
Įtampa - DC Spark Over (Nom) 230V Tolerancija ±20%
Serija GT Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė Axial Cylinder Kiti vardai RF1833-000
Lenkų skaičius 2 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Impulso išeigos srovė (8 / 20μs) 20000A (20kA)
Neveikia trumpa No Išsamus aprašymas Gas Discharge Tube 230V 20000A (20kA) ±20% 2 Pole Through Hole