FLSR030.TXID
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FLSR030.TXID
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 30A 600VAC/300VDC
Duomenų lapai: FLSR030.TXID.pdf
  • Pranešimas
FLSR030.TXID specifikacijos
Dalies numeris FLSR030.TXID Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 30A 600VAC/300VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5335 pcs Duomenų lapas FLSR030.TXID.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 300V Įtampos įvertinimas - AC 600V
Dydis / Matmenys 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm) Serija POWR-GARD® FLSR_ID
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard Kiti vardai FLSR 30ID
FLSR030ID
FLSR30ID
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos Indicating Dabartinis įvertinimas 30A